Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik 


Happy-Nes web sitesinde bulunan formlarda kullanıcılarımız ad, soyad, e-posta ve posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri, iletişim bilgileri, yaş gibi şahsi bilgilerini, hesap numarası gibi finansal bilgilerini vergi numarası, kimlik numarası gibi kişiye özel bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde kullanılacaktır. 

Sahip olduğunuz gizlilik haklarınız aşağıda belirtilmiştir ; 

1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. 

2. Ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, yaş, vergi numarası, kimlik numarası bilgileriniz sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. 

3. Size ulaşabilmemiz ve de fırsatlardan haberdar edebilmemiz için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.

4. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. 3.bir şahsın izniniz olmaksızın bilgilerinize ulaşması veya değiştirmesi mümkün değildir. 

5. www.happy-nes.com  kişisel bilgilerinizi kullanıcı onayı olmaksızın  açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Güvenlik 


Happy-Nes web sitesinde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını , gizliliğini ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır; Microsoft Internet Explorer, Firefox, Safari, Chrome,Opera ile birlikte çalışabilecek SSL ve şifreleme teknolojileri ile yüksek koruma duvarı ( Firewall ) uygulanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır

Yüksel düzeyde güvenlik sağlamak amacıyla üyelik işlemleriniz sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilmektedir.

 

Tüm Sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz : hello@happy-nes.com