Hakkımızda

Happy-Nes markası 2014 yılının Haziran ayında ilk adımlarını atmaya baslamış bir markadır. Baslangıç pazarı olarak Türkiye ve yaz sezonundan dolayı öncelikle Ege deki yazlık bölgelerde pazara giriş yaptık, daha sonra Galata bölgesindeki tasarım butikleri aracılığı ile Ağustos ayında istanbul’ a doğru açılmaya başladık. Aynı zamanda ülkemizdeki ve yurtdışındaki çeşitli online satış platformlarına girerek satış ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz. İnovasyon, yeni fikirlerin ve yeni tasarımların iyice dar boğaza girdiği, artık yaratıcılığın kopyalamaktan ileri gitmekte zorlandığı günümüzde Happy-Nes markasını yaratabilmiş olmaktan cok büyük mutluluk duymaktayız.

Tüm Happy-Nes ürünlerimiz hand made (el yapımı) olduğundan dolayı tasarımlarımız her üründe  farklılık göstermektedir. Aynı renk kombinasyonlarını seçmiş olsanız dahi diğerlerine göre farklı ve kendi zevkinize ait özel bir ürüne sahip olacaksınız. Bildiğiniz gibi günümüzde tasarım konseptinin bir parçası tüketiciye kişiselleştirilmiş ürünler satmaktan geçmeye başladı, Happy-Nes markasının amacıda bu trendin bir parçası olmaktı ve bu yolda ilerlediğimize inanmaktayız.

Ürünlerimizin tasarımlarının ana esinlenme kaynağı kite surf sevdası ile tropik adaları ve afrikayı gezerken orda görmüş olduğumuz farklı kültürlerden, rengarenk dünyalardan, yerel halkların davranış biçimlerinden,  yemek kültürlerinden, türkuaz denizlerden ve karavan kültüründeki samimi, sıcak arkadaşlık ortamından etkileşimleri ile doğmuştur. Tüm bu esinlenmeleri günümüzün en çok kullanılan teknolojik bir ürünü olan kulaklık ile birleştirdik ve markalaştırma fikri ile beraber Happy-Nes markasını yarattık.

Kulaklıklarda uzmanlaşıp sürekli yeni renk kombinasyonları yaratırken, ürün gamımıza yeni ürünlerde katmaya basladık. Happy-Nes ailesine kulaklıklardan sonra ilk katılan ürün köpek tasmaları oldu. Ilerki kış aylarında farklı ürün gruplarınıda koleksiyonlarımıza katıyor olacağız.

Tüm bu yaratıcılığın yanında yardıma muhtaç insanlarıda unutmadık ve Koruncuk korunmaya muhtaç çocuklarada gelirlerimizin bir bölümünü düzenli olarak bağışlayarak insani görevlerimizi yerine getirdiğimize inanmakta ve ülkemizde toplum bilincinin gelişimine yardım etme arzusundayız.